Select Page

Kui otsite kiirkrediiti, millel pole väärtust, on mitu võimalust. Sealhulgas kipuvad olema osakond, Kiakia, Lidya, Paylater ja alustama GroFiniga. Igal neist on oma eelised ja puudused.

laenud eraisikule

Lidya

Lidya võib olla fintech idufirma, mis pakub ennetähtaegseid laene ilma omakapitalita, kui soovite seda mitmes naasvas turusegmendis. Ettevõte keskendub energilisele sularahale ja krediidiajaloo algatamisele ning pakub veebipõhiseid seadmeid ja aitab ettevõtetel oma raha kontrollida.

Lidya peaks kindlasti jõudma appi, et teha edusamme valikuid, sest lihtsalt mitte iga päev. Kuid see oli mobiilne tarkvara, mis võimaldab töötajatel aru saada, millistele tasudele nad kvalifitseeruvad. Nendel laenudel on madal intressimäär ja mitmekülgne tagasimaksesõna.

Abi kohaselt kasutavad nad rohkem kui fakte, et suunata äriomanikke krediidi saamise tingimustele. Neil on uued hämmastavad punktikriteeriumid.

Neil on keskused Prantsusmaal, Tšehhi Rahvaste Ühenduses, Lõuna-Aafrikas ja USA-s. Käivitatud Tunde Kehinde ja alustada Ercin Eksin, Lidya annab raha mitmete ja alustada kontrolli nende vahendite pidev voog.

Kuna Lidya ei ole fintech-ruumis võõras inimene, ei saa see liiga kaua aega tagasi suurendada investoritega kuue dollari võrra kaheksa,9 miljardit miljonit Line The, samal ajal kui Alitheia sissetulekud suurendavad reiside arvu ja algatavad Bamboo Money Matchi. Et saaksite nende erilist haaret turgudel tugevdada, kasvab Lidya Belgiasse ja Varssavisse.

Deposiidi kaudu edasiliikumise kasutamine võib olla keeruline töö. Enamikul pankadel peab olema ettevõte, et varustada omakapitali. See aitab edasiliikumisel tagasimakseid suurendada.

Lidya kasutab erakordset kombinatsiooni fintechist ja tarbijate tunnetusest, kui teil on vaja avada veebipõhine platvorm, et pakkuda palju rahalisi vahendeid. Siiski kasutab see segu raku ainulaadsest ajastust, võtmedetailidest ja ennustavast analüüsist, et kontrollida naise raha.

GroFin

GroFin on tavaliselt Mauritiusel asuv rahvusvaheline finantsettevõte. Ettevõte pakub VKE-krediiti, et omanikele kaamerate kaudu. Tema klišee on tegelikult “Omanikute motiveerimine edu saavutamiseks”.

Kui kaalute uue ülesande alustamist, peate leidma GroFini ettemakse. Nende edenemine ei anna ringlust ja neid on lihtne registreerida. Lisaks kapitali tarnimisele pakub ettevõte ka professionaalset tuge ja alustab tehnilise toe meeskonda.

Tema üksused asuvad Keenias. Kandidaadid peavad eelnevalt kokku leppima koodide osas, et nad saaksid tema käest raha koguda. Üldiselt palutakse neil laenu andmiseks sisestada mingi tagatis. Sealhulgas, kui nad lähevad täiesti uue rooliga, võib-olla peame esindama asukoha indikaatorit.

Täpse koguse jaoks on see laenuandja käes. Sageli läheb uus sissemakse kindlasti üle laenuvõtja vaatenurgast raha, arveid ja alustab krediidiajalugu. Lisaks võivad nad paluda rääkida teie uhiuue hoiusteatisega.Isikutel, kes ei saa raha välja maksta, võib paluda dokumenteerida nõuannetega seotud kiri.

Ilmselgelt võidakse teilt nõuda mis tahes föderaalvalitsuse tunnustamise õnnitluskaarti. Õnneks on see hinnakujunduskogemus kohene edasiminek. Lisaks on BVN nigeerlase saamiseks oluline tunnustuse osa.

Kuna ei ole kaitstud saad rahastamist, mainekas kool genereerib protsessi varem ja algatada lihtne. Kokkuvõttes on GroFin tõenäoliselt parim finantseerimisasutus, mida Aafrikast leiate.

FairMoney

FairMoney on credit24 ee peaaegu Nigeeria peamised rahastamissüsteemid. Ettevõte pakub meie kõigi jaoks tasuta omakapitali ja alustab üsna vähe. See on varane ja alustatud turvaline ja usaldusväärne protseduur, mis ei vaja pikemat luba ega käendajat.

Pauside saamine on ajastu kasutamisega muutunud üha lihtsamaks. Mehed ja naised, eriti abivajajad, küsivad neid plaane. Kuid peate võtma aega, et õppida ja valida oma seisundi jaoks täielikult finantseerimisasutus.

FairMoney pakub hõlpsat arvutitarkvara protseduuri. See on kaasaskantav pangarakendus raha laenamiseks ja maksete arveldamiseks. Samuti on võimalik investeerida oma õigustusse, et soov tekitada.

Ettevõttele annab loa Kenyaga seotud sisedeposiit. Järelikult ärge tehke viga, kuidas NDIC tavaliselt katab kogunemise. Kui teil on krediit ja pangakonto, võite saada FairMoney laenu.

FairMoney laenud on tavaliselt varajased ja algavad turvaliselt. Need pakuvad paindlikke kulusid, mis võimaldavad teil valida edenemisfraasi, mis sobib hästi.

Lisaks rahastamisele annab FairMoney sularahaautomaadi maksekaardi. Seda tüüpi õnnitluskaarte kasutades saate oma pangakontodelt sissemakset teha. Valige kaardi pealt mis tahes sularahaautomaat ja valige raha, mille soovite sisse panna.

Odavaim ettemakseperiood võib olla 60 aastat ja kogu on tegelikult 18 kuud. Mis valitud parandab tehingute edenemist, on teil võimalik kapitali t terminoloogiat laenata.

Kiakia

Seal on mitu krediidivormi. Neil on era-, tööstus- ja alustada õiglust tasuta parandada. Kuid mõned neist kasutavad laenuvõtjate suhtes rangeid koode. Näiteks kas te küsite Kiakiast rahastamist, peate olema Nigeeria osas eakas, üle 21-aastane ja omama endiselt BVN-i kasutavat kontot.

Kiakia on varajases staadiumis laenud ilma omakapitaliprogrammita, mis pakub eksklusiivseid ja professionaalseid laene. Taotlejad saavad taotleda ainepunktide veebis. Arvutitarkvara protsessis julgustatakse neid täitma vorm ja alustama teatud tingimustega nõustumist.

Sellise täiustamise kiirus on väike, kuna sellel on täpiline tenor. Soovitab, et see makstakse tõhusamalt, kui soovite kakskümmend korda.

Kiakia odavaim progressi tiraaž võib olla N50 000. On võimalik saavutada suurem edasiliikumine. Potentsiaalsed kliendid võivad taotleda üsna palju N200 000.

Edasiliikumise populaarseimad omadused on võimalik saada töölt. Koondatud inimesed saavad konkreetset parendust kasutada rahastajatena.

Protsess kaheksateist, sa oled iga kiakia edasi liikuda ei ole raske ja alustada selge. Protsessi alustamiseks peaksid kandidaadid registreeruma ja hakkama täitma veebipõhist arvutitarkvara. Heakskiidu korral kantakse raha nende pangakontodele.

Kui tarkvarapaketid avatakse, on Kiakias raha 10 ühikuga. Pause kasutatakse mitmel otstarbel, sealhulgas maja värskendamiseks, majapidamisseadete hankimiseks ja töövõtjate kulutamiseks.

Filiaal

See pole privaatne, seda õnnelikumad on kümmekond senti Etermaal. Õnneks on teie soovid oluliselt suurenenud. Erinevalt tavalisest Interneti-hüpoteeklaenust võite valida, millise ajajärgu soovite sularaha parandamiseks kasutada. Näiteks kui laenate kolmapäeval peaaegu kõik palgad, ja teisipäevaga jõudsite järeldusele, et saaksite lahku minna muust pühapäevasest golfimängust või ehk proovida oma uhiuut kogetud rikkust. Kõige tähtsam on see, et kui te naturaalset liha sööte uue kokkusaamise õhkkonnas, võite loobuda oma dollaritest koos ukseavaga ja kaotada täiesti vaba inimene. Veelgi parem, uus kaart laekub pangakontole juba järgmisel päeval.

Paylater

Paylater on tavaliselt veebipõhine rahastamissüsteem, mis ei ole kõrge mitte ainult ärimeeste, vaid ka inimeste seas. Ettevõte tarnib viissada 000 Naira parendust ilma õigluseta – ettevõtmist, mida ei alahinnata. Kuid mitte suurim finantsasutus Ühendkuningriigis, see oli olnud peaaegu kõige töökindlam. Mida saab teha oma ametikohale laenamiseks või kontakti loomiseks naise klienditeeninduse kollektsiooniga. Kuna see ei kuulu kõige konkureerivamate intressimäärade hulka, olete kindel, kas soovite kuhjata, on see kerge uuendus, millega on olnud raske võidelda.

Kasutades kiiret raha ei taga kartlikku tuumikut, kuid tavaliselt on kasulik osta laenuandja, kui soovite, et vahendid hoiaksid teid õigel otsingul.Ja jah, meil on kõige tähelepanuväärsemad pangandusasutused, mis on tavaliselt eelarve jaoks ettevalmistatud kaaslased. Ka märkimisväärne krediidireiting pakub teile rivaalide ees eduseisu. Loomulikult või kui soovite rahastust saada, võite eemaldada kaardi või 2, kui te ei pea aju kulutama mõistlikult piiratud.

Õnneks saavutasime kõige tähelepanuväärsemad pangad krediidireitingu ja teie ihaldate oma raskelt teenitud raha umbes kahekümne tunni jooksul. Kui raha pärast jänni jääte, on uus imeline viis kolimiseks leida krediitkaart ja panna selga konkreetne palgapäev või paar.